KURUMSAL

Özbekoğlu Ltd. Şti. 1973 yılında kurulmuş olup 1991 yılına kadar makina ithalat-ihracat konularında faaliyet göstermiştir.

1992 yılında, değişen ve gelişen Dünya ve Türkiye ticaret koşullarına uyumlu yeni organizasyonu ile yapısında değişiklikler yaparak, ticaret dünyası koşullarına uyma ve buna bağlı olarak yoğunlaşan talepler bazında kaliteli ürünlerin Türkiye’ye sağlanmasını amaçlamıştır.

Firmamız 1997 yılında sanatsal yer ve duvar seramikleri, boyanabilir duvar kağıdı distribütörlüğü ile başladığı yola 2015 yılında La Fabbrica – Ava Spa porselen seramikleri ile devam etmektedir.

Bu firmaları; 

İtalyan menşeili yer ve duvar seramikleri firmaları : La Fabbrica – Ava SPA, Gambarelli SPA,  

Alman menşeili boyanabilir Duvar Kağıdı firması : Erismann & Cie Gmbh ‘dir.

Bunların dışında bayiliğini üstlendiğimiz vinil ve tekstil tabanlı duvar kağıtları markaları;

İTALYA; ZAMBAITI PARATI, MURELLA, DOMUS PARATI, CRISTIANA MASI

BELÇİKA; GRANDECO, DECO4WALLS

HOLLANDA; EIJFFINGER, HOOKEDONWALLS, VESCOM, BN 

FRANSA; LUTECE

ALMANYA; G.L. DESIGN, DESIGNED BY TIM WILMAN

Olarak sıralayabiliriz.

Ankara’da bulunan showroomumuz da doğal ve modern görünümü ile dikkat çeken yer ve duvar seramikleri, vinyl ve boyanabilir duvar kağıtları, ithal duvardan duvara ve karo halı modelleri, el yapımı duvar seramikleri ve çanak lavabo ürünlerini görmeniz mümkündür. Ayrıca ıslak zeminler için öncelikli tercihiniz olacak, havuz kenarları, mutfak ve banyolarda da kullanabileceğiniz “ kaymaz ” özellikli ürünler ile birlikte köşe çözümleri, basamak detayları, süpürgelik çeşitleri sunuyoruz.

Sertifikalarımız

isocertificazionipietra

Ozb YapıKurumsal